Pastaraisiais metais individualių namų statyba pasidarė vis populiaresnė. Daugelis persikelia į priemiestį, vietoj mažų butų apsigyvena erdviuose individualiuose namuose. Dažniausiai priėmę sprendimą gyventi name, žmonės susiduria su jiems visiškai naujomis įvairiomis problemomis ir klausimais. Iš tiesų, nedaugelis mūsų susijęs su statyba asmeniškai. Kiek paprastas žmogus savo gyvenime pastato nuosavų namų? Dažniausiai vieną, kartais du. Kadangi nuosavo namo statyba yra naujas dalykas daugeliui iš mūsų, todėl verta pradėti dairytis architekto paslaugų.

Pirminė architekto konsultacija >>>

Architekto paslaugos apima tokius dalykus kaip pirminė architekto konsultacija, Jūsų namo vizijos suformavimas, namo vidinių erdvių planavimas, namo eksterjero komponavimas, namo vietos sklype nustatymas. Taip pat architektas paruošia pilną namo projektą ir gali gauti leidimą jį statyti.

Architekto paslaugos tikrai nepadidins Jūsų statybų sąmatos. Pataisyti bet kokią projektavimo klaidą kainuoja daug brangiau nei kokybiškos architekto paslaugos. Profesionalus architektas numatys visus galimus niuansus, suplanuos visas erdves atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, skylpo ypatumus, suplanuos visas vidines erdves, maksimaliai išnaudojant plotą.

Užsakyti architekto paslaugas Vilniuje, Vilniaus rajone ar kitame Lietuvos mieste >>>

Ar verta samdyti profesionalų architektą? Jeigu Jūs statote namą, kuriame norėtumėte patogiai ir jaukiai gyventi ne vienerius metus – atsakymas yra taip.

Žmogus, nepasirinkęs profesionalaus architekto paslaugų, gali susidurti su iš to sekančiomis problemomis:

  1. Patalpų perplanavimas
  2. Fasadų apdailos keitimas
  3. Nepatogi sklypo išdėstymo schema

Sužinoti Jūsų svajonių namo projekto kainą >>>

SVARBU ŽINOTI.

Profesionalus architektas padės ne tik teisingai suprojektuoti Jūsų namo erdves, bet ir sutaupyti Jūsų resursus: pinigus bei laiką.

KODĖL MES? Mes stengiames labiausiai. Paaiškiname profesinius dalykus paprastų žmonių kalba.

Mus galite rasti Vilniuje, tačiau mes atliekame projektus VISOJE LIETUVOJE.