Interjero projektas apima tokius interjero sprendinius, kurie atitiks užsakovo poreikius. Vadinasi verslo arba prekybos centro dizainas turi didinti verslo efektyvumą. Tuo tarpu nuosavo namo arba kotedžo interjeras turi atitikti savininko idealaus būsto viziją.

Interjeras turi būti kuriamas kaip vientisa koncepcija, kuri formuoja gyventojams ir svečiams tam tikrą nuotaiką. Tam, kad pasiektume reikiamo rezultato, reikia kad architektūriniai bei interjero sprendiniai papildytų vienas kitą.

Interjero projektas padeda sukūrti unikalią patalpą. Kai kūriamas verslo patalpų, arba ofiso interjeras reikia, kad lankytojai įsidemėtų šią patalpą bei suformuotų teigiamą nuomonę apie šio ofiso darbuotojus.

Labai svarbu, kad erdvės būtų tinkamai išplanuotos. Čia eina kalba ne tik apie komfortą, bet ir apie racionalų ploto (tame tarpe ir techninio ploto) išnaudojimą. Mūsų architektai visada orientuojasi į užsakovui ekonomiškai naudingus bei racionalus sprendimus.  Pavyzdžiui projektuojant prekybos centrą siekiant erdvių panaudojimo efektyvumą planuojamos navigacijos sistemos bei ikonografika.

Be abejonių, interjeras turi kūrti teigiama emocinį foną, atitinkanti patalpos funkciją. Masažo kabinetas ir nuosavo namo miegamasis kambarys šiuo atveju turi sukūrti atpalaiduojančią atmosferą. Ir priešingu atveju viršininko ofisas turi sutelkti darbui, o prekybos centro dizainas turi stimuliuoti pardavimus.

Labai svarbu, kad projektinių sprendinių bei medžiagų kainos, būtų optimalus nuosavo namo arba verslo centro skirtam biudžetui.

.